درباره ما

شرکت کیان فارمد پارسیان سال 1395 تاسیس شده و در زمینه داروسازی به صورت خصوصی اداره میشود.

این شرکت توسط گروهی از اساتید دانشگاه ها و اعضای هیئت علمی و موسسات آموزش عالی کشور تاسیس و اداره میشود. هدف والای این شرکت ارتقاع سطح زندگی ٫ بهبود سلامت ٫ دسترسی آسان به دارو برای عموم می باشد. این شرکت در ضمینه تحقیق و توسعه با توجه به آخرین فناوری و تکنولوژی فعالیت داشته وسعی در بهبود تولیدات دارویی موجود دارد.

این شرکت با تولید و سنتز مواد فعال دارویی و فرمولاسیون های مواد اولیه فعالیت خود را انجام میدهد.

این شرکت تلاش در تولید , سنتر و فرموله کردن مواد دارویی جدید می باشد شرکت دارویی کیان فارمد پارسیان از تمامی شرکت های دارویی فعال در سطح ایران و جهان جهت همکاریی و شراکت استقبال می نماید.

کیان فارمد پارسیان با هدف ارتقاع سطح کیفی سلامت جامعه و همچنین بهره گیری از نوآوری و فناوری های نوین در حوزه های سلامت فعالیت می نماید. این شرکت در زمینه تولید، واردات و صادرات محصولات آرایشی بهداشتی و دارویی فعالیت خود را شروع نموده است. کیان فارمد پارسیان با بکار گیری نیروهای متخصص و مجرب کشور سعی در فورمولاسيون، توليد انواع مواد اوليه و فرم نهايي داروها نموده است. کیان فارمد پارسیان با استفاده از آخرین فناوری های موجود در جهان سعی در تولید محصولات منحصر بفرد آرایشی و بهداشتی می نماید

محصولات

فرمولاسیون

کیان فارمد پارسیان با بکار گیری نیروهای متخصص و مجرب کشور سعی در فورمولاسیون , تولید انواع مواد اولیه و فرم نهایی داروها نموده است .
و در تلاش است این محصولات را توسعه دهد.

ای پی آی

کیان فارمد پارسیان با استفاده از آخرین فناوری های موجود در جهان سعی در تولید محصولات منحصر بفرد آرایشی و بهداشتی می نماید . و نهایت تلاش خود را برای ارائه بهترین محصولات و هم چنین رضایتمندی مصرف کنندگان می نماید .

تولیدات

در حال حاضر این شرکت با تولید ماده های فعال دارویی در زمینه مکمل های غذایی دارویی به صورت محصولات گیاهی و شیمیایی فعالیت می نماید .

واردات

این مجموعه تحت نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با داشتن مجرب ترین داروسازان و کارکنان مربوطه در زمینه تشخیص و ارزیابی دارو، بازرگانی و بازرایابی، اقدام به واردات مستقیم محصولات دارویی نموده است .

صادرات

دپارتمان صارداتی شرکت با کارشناسان خبره آماده است تا درحوزه صادرات ، هرگونه همکاری و تعامل لازم را با کلیه شرکت های تولیدی و بازرگانی و وارداتی وصادراتی داخل و خارج از کشور برقرار نماید.

تماس با ما

درباره کیان فارمد پارسیان

کیان فارمد پارسیان با هدف ارتقاع سطح کیفی سلامت جامعه و همچنین بهره گیری از نوآوری و فناوری های نوین در حوزه های سلامت فعالیت می نماید. این شرکت در زمینه تولید، واردات و صادرات محصولات آرایشی بهداشتی و دارویی فعالیت خود را شروع نموده است. کیان فارمد پارسیان با بکار گیری نیروهای متخصص و مجرب کشور سعی در فورمولاسيون، توليد انواع مواد اوليه و فرم نهايي داروها نموده است. کیان فارمد پارسیان با استفاده از آخرین فناوری های موجود در جهان سعی در تولید محصولات منحصر بفرد آرایشی و بهداشتی می نماید.

© 2017 kian pharmed parsian. All rights reserved | Design by netrino.ir